درباره ما

بنیاد خیریه درمانی آل محمد (ص) در سال ۱۳۶۶ با همت تنی چند از بزرگان و معتمدین شهر مشهد و تهران و همراهی افراد خیر به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زوار امام رضا (ع) و مردم شریف مشهد تأسیس شد و با تلاش بی وقفه هیئت مدیره، مدیرعامل و عنایت مسئولین دلسوز دست اندرکارجهت تهیه بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات درمانگاهی توسعه یافت .

درنظر داریم در این مرکز، با استعانت از لطف خداوند منان ، عالی ترین خدمات بهداشتی و پزشکی را به بیماران ارائه نماییم .

این درمانگاه با داشتن ۳۵ تخت همودیالیز و انجام ماهیانه ۲۳۰۰ جلسه همودیالیز و اورژانس شبانه روزی در زمینی به مساحت ۲۴۱۰ متر مربع و با زیربنای ۴۷۸۰ مترمربع بنا شده است.

اجرای پروژه از سال ۱۳۷۳ در محل جدید شروع، و در سال ۱۳۸۲در سه طبقه شامل: همکف ، منهای یک و منهای دو ؛ به اتمام رسیده است و به عنوان درمانگاه خیریه شبانه روزی آل نبی (ص)  مورد بهره برداری قرار گرفته است و درسال ۱۳۹۸ با موافقت هیات مدیره و دانشگاه علوم پزشکی نام درمانگاه به درمانگاه شبانه روزی خیریه آل محمد (ص) تغییر یافت.

این مرکز با ۴۵پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص ،۳۵ نفر کادر درمانی و ۳۴ نفر پرسنل اداری و پشتیبانی هر ماهه به حدود ۱۳۰۰۰ نفر از زائران و مجاوران حضرت رضا علیه السلام خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می نماید.

امید داریم با هدف توسعه و گسترش خدمات تا رسیدن به اهداف بنیان گزاران بنیاد خیریه و همت مسئولین ذیربط به سوی احداث بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی در طبقات فوقانی و با محوریت مرکز تخصصی و فوق تخصصی تشخیص و درمان بیماریهای کلیه قدم برداریم.

درمانگاه خیریه شبانه روزی آل محمد (ص) با دارا بودن بخش همو دیالیز و بخشهای پاراکلینیک شامل: آزمایشگاه ، رادیولوژی  و سونوگرافی، دندانپزشکی، اکوکاردیوگرافی، بینایی سنجی، طب سنتی و کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی عبارتست از: زنان زایمان و باروری، پوست و زیبایی ، جراحی سرپایی، داخلی،قلب و عروق، روان شناسی ،گوش و حلق و بینی،  چشم پزشکی، نفرولوژی ، اورولوژی و . . .  آماده خدمت به تمامی زائرین و مجاورین گرامی است.

سایر بخش ها و واحد های پشتیبانی از جمله قسمت های:حسابداری، اداری، کارگزینی، کارپردازی، تاسیسات، انبار کالا، انبار دارو، رختشورخانه، پارکینگ، آبدارخانه ، حراست، فناوری اطلاعات، و … نیز در درمانگاه مشغول انجام خدمات پشتیبانی می باشند.

لوگو درمانگاه شبانه روزی خیریه آل محمد (ص)

رئیس هیات مدیره: حاج مصطفی ایروانی

اعضای هیات مدیره:

مدیر عامل: دکتر محمدرضا ملکی