ديابت

کلینیک دیابت

کلینیک دیابت درمانگاه خیریه آل محمد (ص):

دیابت یک بیماری چند عضوی (مولتی ارگان) است به این معنی که همه اعضای بدن را تحت تاثیر قرار می دهد. برای معاینه بیمار دیابتی نیاز به حضور یک تیم درمانی است تا تمام اعضای بدن معاینه و از پیشرفت بیماری جلوگیری شود. از آنجایی که دیابت عروق را تخریب می کند تمامی نقاط بدن مانند چشم ها، کلیه ها، قلب، مغز و… در خطر آسیب ناشی از این بیماری قرار دارند.

یک بیمار دیابتی همواره به یک فوق تخصص غدد نیاز دارد و معمولاً بیماران دیابتی مجبور هستند برای معاینه سایر ارگان ها به پزشکان دیگر مراجعه کند.

درمانگاه خیریه آل محمد (ص) مشهد، برای پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی ناشی از شیوه های مختلف درمانی، تصمیم به راه اندازی کلینیک دیابت گرفت تا مراحل درمانی این بیماران به صورت یکپارچه دنبال شود.

کلینیک دیابت:

 بیمار در این بخش زیر نظر مجرب ترین پزشکان فوق تخصص غدد و متابولیسم معاینه شده و ارزیابی های ضروری از بیمار دیابتی انجام می شود.

کلینیک قلب:

 بیمار با مراجعه به این بخش از کامل ترین امکانات تشخیصی برای معاینه و ارزیابی قلبی بهره مند می شود.

آزمایشگاه:

 آزمایش های ضروری طبق تقاضای پزشکان معالج انجام می شود. این آزمایشگاه مجهز به کادر مجرب و تجهیزات روز دنیا برای انجام انواع آزمایش ها و پاسخ دهی در سریع ترین زمان ممکن است.

مشاوره:

 در صورت نیاز به بیمار خدمات مشاوره ای ارائه می شود. این بخش انجام مشاوره های روان شناختی و تغذیه ای را با هدف زندگی بهتر بیماران دیابتی برعهده دارد.

* مشاوره و تعیین وقت :

کلینیک دیابت درمانگاه خیریه آل محمد (ص) در حال حاضر روزهای شنبه و چهارشنبه دایر است. برای مشاوره و تعیین وقت معاینه می توانید با شماره تلفن 05131999 تماس حاصل نمایید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

پزشکان کلینیک دیابت درمانگاه خیریه آل محمد (ص) :

خانم دکتر تکتم کاملیان ، فوق تخصص غدد و متابولیسم بزرگسالان

خانم دکتر عفت خراسانی، فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان

خانم دکتر مهناز احمدی متخصص قلب و عروق

خانم ها دکتر فرزانه صمیمی نیا و دکتر عاطفه حاجی پور متخصص بیماری های چشم

خانم سیده فهیمه آزاده مشاور تغذیه و ر‍ژیم درمانی


دانلود آموزش نحوه کار با قلم انسولین به صورت عکس و PDF

توصیه های غذایی در بیماری دیابت به صورت PDF

کلینیک دیابت تامین اجتماعی – نوبت دهی کلینیک دیابت – کلینیک شبانه روزی دیابت – مرکز دیابت مشهد – کلینیک آل محمد (ص) – کلینیک دیابت نیروهای مسلح – درمانگاه دیابت مشهد استان خراسان رضوی مشهد – دکتر متخصص دیابت – دکتر فوق تخصص دیابت

اینستاگرام درمانگاه

About the Author

admin