پروتز آلت

پروتز آلت:
شلی و عدم سفت شدن آلت، در دهه چهارم و پنجم زندگی، مردان زیادی را گریبانگیر خودش میکند و زندگی مشترک و زناشویی و روابط جنسی آنان را مختل کرده و گاهی نیز باعث فرو پاشی زندگی مشترک آنها میشود.
هر ساله افراد زیادی به علت صدمات نخاعی، دیابت، مشکلات قلبی و فشار خون، کهولت سن، نشت وریدی و غیره دچار مشکل عدم نعوظ می شوند و زندگی جنسیشان از بین میرود و متاسفانه در ازدواج به مشکل بر میخورند.

پروتز آلت


در سنین پایین تر معمولا علت سایکولوژیک می باشد که با استفاده از دارو قابل حل است. ولی در سنین بالاتر درمان دارویی نتیجه نخواهد داد و سفت شدن آلت به صورت طبیعی دیگر امکان پذیر نمیباشد و درمان جراحی تعبیه پروتز که بهترین و قطعی ترین روش درمانی و آخرین راهِ حل رفع این مشکل هست و به این بیماران کمک میکند تا نعوظ خودشان را مجدد بدست بیاورند، توصیه میشود.
پروتز به صورت ۲ عدد استوانه نیمه سخت میباشد که از طریق برشی کوچک در زیر آلت، در داخل آلت با کمترین عارضه تعبیه میشود و بیمار قادر هست به راحتی با دست این پروتز را به هر حالتی که میخواهد در بیاورد و مثل گذشته، روابط جنسی برقرار کند.

پروتز آلت

چرا از این دستگاه‌ها استفاده کنم؟

در اکثر مردان می‌توان اختلال نعوظ را با دارو و یا پمپ‌های آلتی (دستگاه انقباض وکیوم) درمان کرد. در مواردی که بیمار کاندید دریافت سایر درمان‌ها نیست یا نمی‌تواند نعوظی کافی برای فعالیت-های جنسی را از طریق سایر روش‌ها به دست بیاورد، از آلت کاشتینه‌ای استفاده می‌کند. همچنین در مواردی که زخم داخل آلت ایجاد شده و منجر به نعوظ خمیده و دردناک می‌شود (بیماری Peyronie) می‌توان از آلت کاشتینه‌ای استفاده کرد.
آلت کاشتینه‌ای را نمی‌توان برای تمامی افراد تجویز کرد. دکتر شما در صورتی که به موارد ذیل مبتلا باشید ممکن است در استفاده از این دستگاه‌ها احتیاط کند:

  • اختلال نعوظی که موقعیتی است و نتیجه یک نزاع ارتباطی است یا احتمال بازگشت آن وجود دارد.
  • وجود یک عفونت مثل عفونت ریوی یا مجاری ادراری
  • دیابتی که به درستی کنترل نشده باشد.

به خاطر داشته باشید که آلت‌های کاشتینه‌ای به شما در ایجاد نعوظ کمک می‌کنند و تغییری در میل و احساس جنسی ایجاد نمی‌کنند. اکثر این دستگاه‌ها آلت شما را بزرگ‌تر از حالتی که در زمان جراحی است نمی‌کنند. در واقع حتی شاید آلت شما کمی کوچک‌تر هم بشود.

عمل کاشت پروتز آلت توسط آقای دکتر سهیل کسائیان نائینی جراح و متخصص اورولوژی ( اختلالات کلیه و مجاری ادراری) انجام می شود.

آقای دکتر سهیل کسائیان نائینی روز های یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در درمانگاه آل محمد (ص) جهت ویزیت و مشاوره حضور دارند.

تلفن تماس و نوبت دهی : ۳۱۹۹۹-۰۵۱ درمانگاه شبانه روزی خیریه آل محمد (ص)

برنامه حضور پزشکان

تزریق پروتز – جراحی افزایش طول آلات تناسلی – پروتز برای ترنس – پروتز نعوظ نی نی سایت – قیمت پروتز بیضه در ایران – هزینه عمل آلات تناسلی – پروتز سه تکه ای

About the Author

admin