05131999
خدمات آنلاین

درباره ما

بنیاد خیریه درمانی آل محمد (ص) در سال ۱۳۶۶ با همت تنی چند از بزرگان و معتمدین شهر مشهد و تهران و همراهی افراد خیر به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زوار امام رضا (ع) و مردم شریف مشهد تأسیس شد و با تلاش بی وقفه هیات مدیره، مدیرعامل و عنایت مسئولین دلسوز دست اندرکار جهت تهیه بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات درمانگاه ای توسعه یافت .

در نظر داریم در این مرکز، با استعانت از لطف خداوند منان ، عالی ترین خدمات بهداشتی و پزشکی را به بیماران ارائه نماییم .

این درمانگاه با داشتن ۴۲ تخت همودیالیز و انجام ماهیانه ۲۳۰۰ جلسه همو دیالیز و اورژانس شبانه روزی عمومی و اطفال در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع و با زیربنای ۵۱۰۰ مترمربع بنا شده است.

اجرای پروژه از سال ۱۳۷۳ در محل جدید شروع، و در سال ۱۳۸۲در سه طبقه شامل: همکف ، منهای یک و منهای دو ؛ به اتمام رسیده است و به عنوان درمانگاه خیریه شبانه روزی آل نبی (ص) مورد بهره برداری قرار گرفته است و در سال ۱۳۹۸ با موافقت هیات مدیره و دانشگاه علوم پزشکی نام درمانگاه به درمانگاه شبانه روزی خیریه آل محمد (ص) تغییر یافت.

این مرکز با ۱۱۰ پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص ،۶۰ نفر کادر درمانی و ۳۴ نفر پرسنل اداری و پشتیبانی هر ماهه به حدود ۳۰ هزار نفر از زائران و مجاوران حضرت رضا علیه السلام خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می نماید.

امید داریم با هدف توسعه و گسترش خدمات تا رسیدن به اهداف بنیاد گذاران بنیاد خیریه و همت مسئولین ذیربط به سوی احداث بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در طبقات فوقانی و با محوریت مرکز تخصصی و فوق تخصصی تشخیص و درمان بیماریهای کلیه قدم برداریم.

درمانگاه خیریه شبانه روزی آل محمد (ص) با دارا بودن بخش های ذیل آماده خدمت به تمامی زائرین و مجاورین گرامی است.

بخش اورژانس شبانه روزی: ویزیت شبانه روزی متخصص اطفال و کودکان، ویزیت پزشک عمومی، تزریقات، پانسمان، بخیه، سرم تراپی، نوار قلب، تست قند و فشار خون به صورت شبانه روزی (۲۴ ساعته) در درمانگاه انجام میگردد.
کلینیک های فوق تخصصی: گوارش و کبد، نفرولوژی (داخلی کلیه) بزرگسالان، نفرولوژی (داخلی کلیه) اطفال و کودکان، غدد و دیابت بزرگسالان، غدد و دیابت اطفال و کودکان، آسم و آلرژی، اورولوژی (پیوند کلیه)
کلینیک های تخصصی: داخلی، اطفال و کودکان، زنان و زایمان، بیماری های عفونی و گرمسیری، پوست و مو، چشم پزشکی، ارتوپدی، اعصاب و روان، اورولوژی (جراحی کلیه و مجاری اداری)، طب سنتی، قلب و عروق، گوش و حلق و بینی، تغذیه، روانشناسی، گفتار درمانی، جراحی عمومی و مامایی
پاراکلینیک: سونوگرافی ساده و تخصصی، ماموگرافی، رادیولوژی، OPGدیجیتال، آزمایشگاه، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، اسپیرومتری، اکوی قلب، تست ورزش، هولتر، حجامت، طب سنتی و …
دندانپزشکی: ترمیمی، زیبایی، ایمپلنت، ارتودنسی، اطفال، عصب کشی، ونیر کامپوزیت، بلیچینگ و …
بخش دیالیز: ارائه خدمات دیالیز با دارا بودن ۴۲ تخت در سه شیفت کاری، در این مرکز برای بیماران خاص با دفترچه بیمه کاملا رایگان بوده و هیچگونه وجهی از بیمار دریافت نمی گردد.
بخش طب کار: معاینات تخصصی طب کار، بدو استخدام، دوره ای و موردی، اسپیرومتری (تست تنفس)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی و … همه روزه بجز ایام تعطیل
سایر بخش ها و واحد های پشتیبانی از جمله قسمت های: حسابداری، اداری، کارگزینی، کارپردازی، تاسیسات، انبار کالا، انبار دارو، لاندری، پارکینگ، آبدار خانه، حراست، فناوری اطلاعات، و … نیز در درمانگاه مشغول انجام خدمات پشتیبانی می باشند.

رئیس هیات مدیره: حاج مصطفی ایروانی

اعضای هیات مدیره:

مهندس سید رضا شهرستانی
دکتر شهاب الدین میرزایی
دکتر محمد توکلی زاده
دکتر کامبیز توتونچی صراف
مدیر عامل: دکتر کامبیز توتونچی صراف